KONST / Litografier / Litografier 15033193
nr 1503 3193
Börje Mell
(1911-1983), Sverige
Litografier, 2 st. Numrerade och signerade, 33x48 cm, yttermått inklusive ram. 46x55 cm
Börje Mell, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1911, död 1983 .
Utrop:
300 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:18:43
Börje Mell
Läs mer om Börje Mell